We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant ML30 Gen11 SFF PCIe Cable Kit
SKU
P67850-B21
£27.29
In stock
ProLiant ML30 Gen11 SFF PCIe Cable Kit
Category: Rack Accessories
| EAN | 0190017696393 |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 213 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 273 mm |
| Width | 213 mm |
| Weight | 90 g |
| Height | 20 mm |
| Depth | 273 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 213 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 273 mm |
| Technical details | |
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 0.0912 kg (0.201 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0912 kg (0.201 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant ML30 Gen11 SFF PCIe Cable...
£27.29
|
Popular
ATEN 2X-EA07 rack accessory Cable tray
£27.94
|
StarTech.com 1U Rackmount Brackets for...
£35.82
|
Recommended
StarTech.com 1U 19in Hinged Wall Mount...
£29.34
|
Bestseller
Digitus Blank cover for 483 mm (19&quo...
£23.22
|
Equip 19" Rack Mount Cable Manage...
£24.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P67850-B21
|
2X-EA07
|
SV431RACK
|
WALLMOUNTH1
|
DN-19 BPN-04-SW
|
327311
|
| Manufacturer |
HPE
|
Aten
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Digitus
|
Equip
|
| Type |
Cable Kit
|
Cable tray
|
Mounting bracket
|
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|

















