We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL3XX Gen11 Intrusion Cable Kit
SKU
P48922-B21
£18.25
In stock
ProLiant DL3XX Gen11 Intrusion Cable Kit
Category: Rack Accessories
| EAN | 0190017558479 |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 16.1 mm |
| Weight | 10 g |
| Height | 18 mm |
| Depth | 57.9 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.00998 kg (0.0220 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.00998 kg (0.0220 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL3XX Gen11 Intrusion Cab...
£18.25
|
StarTech.com Replacement PC Mounting S...
£15.43
|
Bestseller
Digitus Blank cover for 483 mm (19&quo...
£23.22
|
Recommended
StarTech.com 1U Vertical Server Rack C...
£16.49
|
Popular
StarTech.com Multi-Directional Vertica...
£19.44
|
StarTech.com 1U Vertical Server Rack C...
£16.04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P48922-B21
|
SCREW6_32
|
DN-19 BPN-04-SW
|
CMHOOK1UN
|
CMHOOKMW
|
CMHOOK1U
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
Digitus
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Cable ring
|
Cable ring
|
Cable ring
|

















