We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell EDA10A-BAT handheld mobile computer accessory Battery
SKU
EDA10A-BAT
£83.28
Out of stock
3.85 V, 8000 Mah, for EDA10A
Category: Handheld Mobile Computer Accessories
| Product type | Battery |
|---|---|
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Y |
One (1) standard rechargeable battery, 3.85 V, 8000 mAh.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Battery |
| Brand compatibility | Honeywell |
| Compatibility | EDA10A |
| Product colour | Black |
| Battery | |
|---|---|
| Battery voltage | 3.85 V |
| Battery capacity | 8000 mAh |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Datalogic 91ACC0046 handheld mobile co...
£77.94
|
Bestseller
Zebra CBA-UF6-C12ZAR handheld mobile c...
£78.86
|
Honeywell 213-029-001 handheld mobile...
£68.88
|
Popular
CUSTOM 996CO020000001 handheld mobile...
£80.33
|
New
Honeywell CT40-WS-AB handheld mobile c...
£104.06
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
91ACC0046
|
CBA-UF6-C12ZAR
|
213-029-001
|
996CO020000001
|
CT40-WS-AB
|
| Manufacturer |
Datalogic
|
Zebra
|
Honeywell
|
CUSTOM
|
Honeywell
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
Power plug
|
Pistol Grip
|
Arm mount
|
















